Lietuvos finalas – 2021

2020-aisiais, rengdami „Matmintinio“ Lietuvos finalą, galvojome – kitais metais tikrai bus kitaip. Na, šiemet finalas iš tiesų buvo kitoks, nors ir ne toks, kokio tikėjomės prieš metus ;).

Kadangi visus metus visa mūsų šeima dirba iš namų – per tą laiką pagerinome interneto ryšį, atnaujinome darbo vietas (galiu patvirtinti, jog du monitoriai yra patogu, o trys – dar patogiau, jei tik turima pakankamai vietos ant darbo stalo), todėl ir „Matmintinio“  transliacijai turėjome ženkliai geresnes sąlygas.

Šiemet mes ne tik rengėme varžybas, bet ir kvietėme pašnekesiui mokytojus iš aktyvių mokyklų bei „Matmintinio“ varžybų veteranus. Jei nestebėjote transliacijos tiesiogiai – būtinai pažiūrėkite įrašą (jis kol kas dar ruošiamas).

Varžybų dalyvius kvietėme prisijungti prie nugalėtojų paskelbimo ir pasirodyti gyvai, pasidalinti savo įspūdžiais, planais ir svajonėmis. Dalyviai taip pat pasidalino savo nuotraukomis, kurios buvo rodytos transliacijoje, o taip pat – pateiktos fotogalerijoje žemiau.

Geriausiai pasirodę dalyviai atstovaus Lietuvą tarptautinėse „Matmintinio-Pranglimine“ varžybose, kurias numatoma surengti nuotoliniu būdu balandžio 24 dieną.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

2021 metų „Matmintinio“ Lietuvos finalo nugalėtojai:

  • 1-3 klasių grupėje: Titas Gruodis, Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazija;
  • 4-6 klasių grupėje: Nemunas Grigaliūnas, Panevėžio r. Dembavos pagrindinė mokykla;
  • 7-12 klasių mergaičių grupėje: Brigita Sokaitė, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija;
  • 7-12 klasių berniukų grupėje: Ernestas Mazūras, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija;
  • Suaugusiųjų moterų grupėje: Greta Mušeikytė, Kauno technologijos universitetas;
  • Suaugusiųjų vyrų grupėje: Orestas Fridmanas, Kauno technologijos universitetas.

Matmintinis-2021 respublikinio finalo protokolas

Finalo akimirkos: