Kas yra „Matmintinis“?

Kas tai – „Matmintinis“?
Matmintinis – žodis, sudarytas iš žodžių „MATematikos MINTINas skaičiavimas“. Šiuo žodžiu mes apibūdiname kompanijos Miksike sukurtą mintino skaičiavimo lavinimo programą, kurios pagrindu vyksta tarptautinis turnyras.

Kam skirtas „Matmintinis“?
Visų pirma – jis skirtas mokiniams. Žaidžiant šį žaidimą lavinamas mintinas skaičiavimas, skatinama greita reakcija. Tačiau šios savybės nekliudo ir vyresniems, todėl galima teigti, jog „Matmintinis“ skirtas visiems – mažiems ir dideliems 😉

Papasakokit apie turnyrą…
Pirmiausiai vyksta treniruotės – jų metu susipažįstama su programa, bandomi įgūdžiai. Treniruočių laikas nėra ribojamas. Jei norite, jog Jūsų rezultatas būtų traukiamas į lenteles – reikėtų užsiregistruoti – tai visai paprasta.
Nurodytu laiku, pavasarį vyksta atrankinės varžybos. Jų metu dalyviai savo mokyklose sėdėdami prie kompiuterių, dalyvauja „Matmintinyje“. Geriausius pakviečiame į respublikos finalą, kuriame reikia rungtis „penkiakovėje“ – specialiose varžybose, apimančiose kelias „Matmintinio“ rungtis.
Na, ir geriausi respublikos atstovai vyksta į tarptautines varžybas, kur susirungia su varžovais iš kitų šalių

Kaip pradėti dalyvauti „Matmintinyje“?

Perskaitykite straipsnelį „Kaip dalyvauti„. Pradžioje bus labai lengva, tačiau neapsigaukite – kuo toliau, tuo uždaviniai taps sudėtingesni…
Jei Jums „Matmintinis“ patiko – tuomet registruokitės ir, prisijungę prie treniruočių su savo vardu ir slaptažodžiu – galėsite palyginti savo pasiektus rezultatus su savo mokyklos, rajono, ar šalies žaidėjų rezultatais.

Linkime sėkmes!
Tikimės, kad „Matmintinis“ Jums patiks!