Lietuvos finalas – 2020

2020 metų pavasaris Lietuvoje buvo visiškai kitoks. Virusas, karantinas, Velykų atostogos (kurios buvo gerokai iki Velykų) ir planuojamas nuotolinis mokymas bei mokymasis.

Artėjant suplanuotai Lietuvos finalo datai supratome, jog „gyvai“ jo surengti tikėtinai nepavyks (ir planuoti jį būtų neatsakinga), todėl nusprendėme finalą rengti nuotoliniu būdu.

Mūsų namuose buvo įrengta „Youtube“ transliacijos platforma, paruoštos prezentacijos bei kiti įrankiai transliacijai (auditorijos klausimų pateikimo sistema „slido“ ir „Matmintinio“ rezultatų transliavimo puslapis). 

Nenuostabu, jog pirmas blynas truputį padegė (nepakako interneto kanalo ir video transliacijai, ir interneto puslapiui tuo pat metu), tačiau video transliaciją operatyviai perkėlus į mobilųjį internetą – problemą pavyko išspręsti.

Dalyvių paprašėme fiksuoti finalo akimirkas ir atsiųsti nuotraukas. Labai smagu, jog ankstesnių varžybų dalyviai išsaugojo ir pasipuošė rėmėjų padovanotais „Matmintinio“ marškinėliais. Jūsų atsiųstos nuotraukos ir jose užfiksuotos šypsenos padėjo pajusti šventinę nuotaiką.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

2020 metų „Matmintinio“ Lietuvos finalo nugalėtojai:

  • 1-3 klasių grupėje: Mėta Zaklikovskaja, Jonavos Panerio pradinė mokykla;
  • 4-6 klasių grupėje: Džiugas Starkus, Vilniaus m. Jėzuitų gimnazija;
  • 7-12 klasių mergaičių grupėje: Brigita Sokaitė, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija;
  • 7-12 klasių berniukų grupėje: Orestas Fridmanas, Kauno „Saulės“ gimnazija;
  • Suaugusiųjų moterų grupėje: Greta Mušeikytė, Kauno technologijos universitetas;
  • Suaugusiųjų vyrų grupėje: Matas Liatukas, Klaipėdos licėjus.

Matmintinis-2020 respublikinio finalo protokolas

Finalo akimirkos:

 

Varžybų atidarymas:

Nugalėtojų paskelbimas: